شماره تماس:  61948 021  داخلی 3 
شماره تماس:  61948 021  داخلی 3 
(فورجینگ) 09195071812 – (کوپلر) 09904875257
(فورجینگ) 09195071812 – (کوپلر) 09904875257
logo-pouya

خدمات پس از فروش فورجینگ

خدمات پس از فروش تعهد و پشتوانه ای است از طرف فروشنده به جهت اینکه مشتری بتواند به طور بهینه و با رضایت کامل از ابزار و ماشین آلات خریداری کرده، استفاده و بهره برداری نماید.

از آنجا که تجهیزات و ماشین آلات جوش سر به سر میلگرد فورجینگ از جمله ابزار دقیق و دارای ظرافت می باشد، ارائه خدمات پس از فروش شامل مشاوره، عیب یابی، ارائه قطعات مورد نیاز انجام و تعمیرات لازم از اهمیت بسیار بالا و ویژه ای برخوردار می باشد تاخیر در پروژه های ساختمانی منجر به زیان های هنگفتی می گردد و مطلقا پذیرفته نمی باشد.

از آنجا که ماشین آلات جوش سر به سر میلگرد فورجینگ در بخش اسکلت کارگاه های ساختمانی فعال است، هرگونه نیاز به تعمیر یا تعویض در کوتاه ترین زمان ممکن بسیار مهم و حیاتی می باشد .

 

خدمات پس از فروش

شرکت پویا گستر ارائه دهنده تجهیزات، قطعات و خدمات پس از فروش تجهیزات جوش سر به سر میلگرد فورجینگ با بیش از یک دهه تجربه با عنایت به موارد مهم مطرح شده در بالا، زیر ساخت متمرکز، سریع، تخصصی و گسترده ای را برای این منظور فراهم آورده است. 

به جهت افزایش رضایت مندی مشتریان واحد خدمات پس از فروش مستقر در دفتر مرکزی شرکت پویا گستر در سریع ترین زمان ممکن ثبت به دریافت، عیب یابی و تعمیر تجهیزات مشتریان با کادری مجرب و متخصص اقدام می نماید .

قطعات دستگاه فورجینگ
خدمات پس از فروش
قطعات دستگاه فورجینگ

خدمات پس از فروش در معنا و مفهوم کلی در حقیقت عبارت است از تعهدی که یک شرکت برای جلب رضایت هرچه بیشتر مشتری به لوازم و ادوات ارائه شده خود، می دهد. هرچه این تعهد طولانی تر و بدون حاشیه باشد و مشتری را طی روند خرید محصولات و استفاده از خدماتی که پس از ارائه محصول عرضه می دهیم (اصطلاحا خدمات پس از فروش)، درگیر نکند؛ طبیعتا نتیجه مثبتی خواهد داشت . رضایت مشتری و اعتماد آن ها به یک شرکت یا محصول مهم ترین وجه فروش برای شرکت می باشد و نتیجه اعتماد متقاضیان به یک محصول، بدین گونه است که خودشان برای شرکت به نوعی بازاریابی میکنند و در حقیقت ارائه یک محصول با خدمات پس از فروش مناسب، موجب جلب وفاداری مشتری خواهد شد.

 

خدمات پس از فروش فورجینگ در پویاگستر

شرکت پویاگستر عرضه کننده مستقیم دستگاه جوش سر به سر فشاری گازی میلگرد (فورجینگ) و تجهیزات دستگاه جوش سر به سر میلگرد می باشد. این شرکت با بیش از یک دهه تجربه و فعالیت تخصصی در زمینه استفاده از فناوری های نوین در صنعت ساختمان سازی و ترویج و بکارگیری روش های وصله میلگرد اعم از جوش سر به سر فشاری گازی میلگرد (فورجینگ) و وصله مکانیکی کوپلر فعالیت دارد، که علاوه بر ارائه اجرا خدمات اتصالات آرماتور، عرضه کننده تجهیزات روش جوش سر به سر میلگرد (فورجینگ) نیز می باشد. شرکت پویاگستر نماینده انحصاری ریکن ژاپن در ایران می باشد و خدمات پس از فروش ویژه ای برای تمامی محصولات خود در نظر گرفته است.

 

نمونه هایی از خدمات پس از فروش فورجینگ

در ادامه با حوزه های مختلف گارانتی و خدمات پس از فروش فورجینگ پویاگستر آشنا می شویم.

آموزش فورجینگ

شرکت پویاگستر برای خریداران دستگاه جوش سربه سر فشاری گازی (فورجینگ)،خدمات ویژه ای ارائه می دهد که مهم ترین آن ها آموزش رایگان در بازه زمانی مشخصی می باشد. این آموزش از اهمیت بالایی برخوردار است. هم چنین این شرکت در ارائه مدرک و گواهی جوشکاری فورجینگ با همکاری مرکز آموزش فنی حرفه ای کشور خدمات خود را برای متقاضیان خرید عرضه می نماید.

گارانتی فورجینگ

معروف ترین و متداول ترین نوع خدمات پس از فروش گارانتی می باشد. گارانتی در واقع ضمانت کالا برای مدت مشخصی است که درآن بازه مشخص شرکت متعهد می شود هر مشکلی که برای محصول پیش آمده، بطور رایگان برطرف سازد. گارانتی عملا خیال مشتری را برای مدتی راحت میکند که در حین خرابی با سرویس به موقع و یا تعویض کالا مجددا میتواند از وسیله ی خریداری شده بهره برداری نماید.

گارانتی محصولات دستگاه فورجینگ

در شرکت پویاگستر، تمامی تجهیزات و ادوات و هم چنین دستگاه جوش سر به سر فشاری گاز (فورجینگ) شامل 6 ماه گارانتی و 10 سال پشتیبانی و خدمات پس از فروش می باشد.

از آنجا که تجهیزات و ماشین آلات جوش سر به سر فشاری گازی میلگرد (فورجینگ) از جمله ابزار دقیق و حساس و دارای ظرافت می باشد، ارائه خدمات پس از فروش شامل مشاوره ، عیب یابی ، ارائه قطعات مورد نیاز انجام و تعمیرات لازم از اهمیت بسیار بالا و ویژه ای برخوردار می باشد، تـاخیر در پروژه های ساختمانی منجر به زیان های هنگفتی می گردد و مطلقا پذیرفته نمی باشد . شرکت پویاگستر با مجموعه پرسنلی مجرب در خط تعمیر و تعویض قطعات در زمان بندی مشخص با هدف خدمات رسانی به خریداران در تلاش است و از آنجایی که ماشین آلات جوش سر به سر فشاری گازی میلگرد (فورجینگ) در بخش اسکلت کارگاه های ساختمانی فعال است ، هرگونه نیاز به تعمیر یا تعویض در کوتاه ترین زمان ممکن بسیار مهم و حیاتی می باشد، که پرسنل ماهر و کارآزموده در برطرف سازی تمامی مشکلات پیش آمده همراه خریداران می باشند.

 

خدمات رایگان برای بازه مشخص

_ مشاوره در مورد استفاده از محصول و مشکلاتی که به دست خود مشتری قابل حل میباشد.

_ جایگزین کردن وسیله ای دیگر و مشابه به صورت امانت تا بر طرف شدن نیاز مشتری .

_خدماتی که شامل راهنمایی و مشاوره جهت برطرف سازی مشکلات مشتریان می باشد.

 

خدمات پس از فروش چقدر می تواند مهم باشد؟

خدمات پس از فروش بعضا از کیفیت اصلی کالا نقش مهم تری دارد ، خدمات خوب مشتری را به شرکت اصلی وفا دار نگه می دارد.

مشتری با این تصور که دستگاه یا وسیله ای را خریداری نموده و بداند در هر موقع از شبانه روز کمپانی فروشنده حاضر به راهنمایی و هدایت او برای نگه داری از وسیله خریداری شده می باشد .

خدمات پس از فروش فورجینگ

این نوع خدمات مانند آهنربا عمل کرده و نقطه ای جذاب برای مشتریان خواهد بود و در نتیجه درآمد بیشتری نصیب شرکت خواهد شد . هرچه خدمات پس از فروش با کیفیت بالایی ارائه شود مشتری بیشتری جذب خواهد شد .

 

تکنیک های خدمات

فروشندگان کمپانی های حرفه ای پس از معامله ارتباط خودشان را با مشتریان حفظ می کنند.

حتی خدمات رسانی به مشتریان شرکت رقیب، بعضا می تواند مشتری جدیدی برای شما ایجاد می کند (البته با ساز و کار ها و راه کار های اصولی) .

خدمات پس از فروش از همان لحظه ابتدایی جنس فروخته شده شروع می گردد بطور مثال فروشندگان دستگاه فورجینگ باید در هنگام تحویل از سلامت دستگاه بطور کامل اطمینان داشته باشند و پس از تست محصول را تحویل خریدار دهند.

 

دسته بندی خدمات پس از فروش فورجینگ

آموزش

آموزش دقیق سریع و کامل برای مشتری به صورت حضوری و ارائه مدرک فنی حرفه ای جوشکاری

پشتیبانی

معمولا برای محصولات مربوط به تکنولوژی میباشد که اکثرا آنلاین و 24 ساعته صورت میگیرد. مانند رفع ایرادات نرم افزاری و آپدیت کردن با این حال متخصصین فنی پویاگستر تمام تلاش خود را جهت راهنمایی محصول آسیب دیده انجام می دهند.

 

خدمات فنی دستگاه فورجینگ

معمولا این خدمات مربوط به کالایی است که از نظر فیزیکی نیاز به خدمت رسانی دارند و اصولا یکی از سه روش زیر برای آن ها استفاده میشود.

با توجه به بازه زمانی گارانتی دستگاه ، پرسنل متخصص شرکت پویاگستر، در برطرف سازی آسیب های فیزیکی دستگاه جوش سر به سر فشاری گازی (فورجینگ) ، اره برش، گیره ، پمپ هیدرولیک و … همراه خریداران می باشند.

  • تعویض کالا
  • تعویض قطعات
  • تعمیر کالا

تعمیر قطعات دستگاه جوش فورجینگ

 

جمع بندی

شرکت پویا گستر ارائه دهنده تجهیزات ، قطعات و خدمات پس از فروش تجهیزات جوش سر به سر میلگرد فورجینگ با بیش از یک دهه تجربه با عنایت به موارد مهم مطرح شده در بالا ، زیر ساخت متمرکز ، سریع ، تخصصی و گسترده ای را برای این منظور فراهم آورده است . به جهت افزایش رضایت مندی مشتریان واحد خدمات پس از فروش مستقر در دفتر مرکزی شرکت پویا گستر در سریع ترین زمان ممکن ثبت به دریافت ، عیب یابی و تعمیر تجهیزات مشتریان با کادری مجرب و متخصص اقدام می نماید .

شرکت پویاگستر در راستای فعالیت های خود و محصولاتی که به مشتریان ارائه می دهد، موظف است برای جلب اطمینان و رضایت مشتریان و مهم تر از آن تثبیت محصولات ارائه شده خود، خدماتی از قبیل مشاوره رایگان، گارانتی محصولات، تعویض قطعات و… را زیر نظر متخصصین کارآزموده عرضه دهد، این خدمات نوعی تعهد برای جلب رضایت مشتری می باشد.

شرکت پویاگستر نماینده انحصاری ریکن ژاپن در ایران بوده است، شرکتی که دارای محصولات معتبر و سرشناسی باشد، برای حسن انتخاب مشتری از محصولات خود و اعتبار محصول، خدمات مناسبی به متقاضیان ارائه می دهد. شرکت پویاگستر راستای فعالیت خود را جلب رضایت مشتریان و خریداران قرار داده است. خدمت به مشتریان و صنعت ساختمان سازی کشور، سرلوحه اصلی فعالیت این شرکت می باشد.

خدمات دستگاه

خدمات دستگاه تیغه آره هیتاچی
خدمات دستگاه تیغه اره دایا
خدمات دستگاه فورجینگ و هیدرولیک

سایر مطالب


کوپلر استاندارد (Standard Coupler)

کوپلر استاندارد چیست؟ کوپلر استاندارد یا Standard Coupler رایج ترین مدل و پرمصرف ترین وصله در اتصالات میلگرد است. این ...

آچار کوپلر میلگرد

در اتصال آرماتورها و میلگردها برای بسته شدن وصله مکانیکی (کوپلر) تا آخرین رزوه در کوتاه ترین زمان ممکن از ...

مزایای جوش سر به سر فشاری گازی میلگرد (فورجینگ)

از آنجا که حدود یک دهه است فناوری فورجینگ وارد کشورمان ایران شده و مورد استقبال فعالان صنعت ساختمان قرار ...

محدودیت ها و معایب جوش فورجینگ میلگرد

جوش سر به سر فشاری گازی (فورجینگ) روشی نوین از اتصالات میلگرد می باشد، این شیوه فرآیندی قابل اطمینان، سریع ...

بازدید معاونت محترم فنی و مهندسی گروه تخصصی شهید رجایی از فناوری فورجینگ

معاونت فنی و مهندسی گروه تخصصی شهید رجایی از اجرای جوش سر به سر میلگرد پروژه ۱۷ طبقه واقع در ...

حضور شرکت پویاگستر در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران در تاریخ 21 لغایت 24 مرداد ماه سال 1401 در محل ...