شماره تماس:  61948 021  داخلی 3 

شماره تماس:  61948 021 داخلی 3

(فورجینگ) 09195071812 – (کوپلر) 09904875257

(فورجینگ) 09195071812 – (کوپلر) 09904875257

logo-pouya

اجرای جوش سر به سر میلگرد فورجینگ

اجرای جوش سر به سر میلگرد

شرکت پویا گستر با بیش از یک ده تجربه در زمینه ی اجرای اتصالات جوش سر به سر میلگرد و همچنین فروش و ارائه ادوات – تجهیزات مورد نیاز فورجینگ  فعالیت ی اثر بخش دارد و  نقش بسیار مهم ی در بومی سازی و فرا گیری اتصال سر به سر میلگرد (فورجینگ) در صنعت ساختمان  کشور ایفا نموده است. کیفیت ، سرعت  و قابلیت اطمینان  بالا همواره سر لوحه و در  دستور کار شرکت پویا گستر قرار داشته است.

برخی ویژگی های متمایز گروه اجرای فورجینگ شرکت پویا گستر به شرح زیر می باشد: 

1_ استفاده از تجهیزات استاندارد ساخت کشور ژاپن برای اجرای جوش سر به سر میلگرد فورجینگ :

از آنجایی که اتصال جوش سر به سر میلگرد ( فورجینگ ) جایگزین اورلپ در اسکلت های  بتنی می باشد و نقش حیاتی در انتقال نیرو های کششی ایفا می نماید ، استفاده از تجهیزات استاندارد و با کیفیت برای انجام عملیات فورجینگ لازم و ضروری می باشد . 

هم چنین آئین نامه ها و دستور العمل های ارائه شده برای این روش، به استاندارد بودن این تجهیزات تآکید نموده است . شرکت پویا گستر با توجه به ارتبا ط و تعامل با شرکت های ژاپنی سازنده تجهیزات فورجینگ و اخذ نمایندگی های لازم تجهیزات مورد نیاز ساخت کشو ر ژاپن را وارد و ضمن ارائه به سایر گروه های اجرایی از تجهیزات استاندارد در اجرای اتصال جوش سر به سر  میلگرد (فورجینگ) در پروژه های ساختمانی استفاده می نماید.

تیغه برای دستگاه اره برشی
تیغه دستگاه اره برشی
پمپ هیدرولیک
پمپ دستگاه فورجینگ
اره برشی میلگرد
اره برشی
مانومتر اکسیژن و استیلن
مانومتر های استیلن و اکسیژن

2_ بکارگیری نیروهای آموزش دیده و دارای مدرک معتبر :

با توجه به اهمیت و حساسیت اتصال سر به سر میلگرد ( فورجینگ ) ، این اتصال می بایست حتما توسط نیروهای زبده فنی  آموزش دید ه ،  در دو ره های معتبر انجام پذیرد . دیده شده بعضا  برخی اکیپ های اجرایی ، انجام این اتصال را به اتباع غیر مجاز کشور های دیگر واگذار نموده اند . این کار ضمن  اینکه قانونا  مجاز نمی باشد،   انجام این اتصال را با ریسک مواجه نموده و مسئولیت سنگینی را متوجه کار فرما  می نماید .

 شرکت پویا گستر با همکاری سازمان فنی حرفه ای کشور ضمن ارائه دوره های آموزشی فوجینگ و صدور گواهی نامه های معتبر از  جوشکاران آموزش دیده معتبر در اجرای پروژه های عمرانی استفاده می نماید. 

اجرای جوش سر به سر میلگرد
اجرای جوش سر به سر میلگرد در پروژه
جوش سر به سر میلگرد
اجرای جوش سر به سر میلگرد در پروژه

3- نظارت و پایش مستمر اکیپ های اجرایی در پروژه های عمرانی :

شرکت پویا گستر با تکیه  بر عوامل خود به صورت روزانه و مستمر به صورت میدانی از پروژه های اجرایی بازدید نموده و با نمونه گیری  و انجام تست مخرب و یا غیر مخرب ، کیفیت اتصالات انجام شده را کنترل می نماید . همچنین شرکت پویا گستر زیر نظر آزمایشگاه های معتبر با توجه به دارا بودن تجهیزات مربوط به تست خمش  و انجام آزمایشات بر روی جوش ها ی انجام شده توسط سایر اکیپ های اقدام می نماید .

اجرای جوشکاری فورجینگ
اجرای جوش سر به سر میلگرد در پروژه

4_ امکان انجام تست های غیر مخرب استاندارد بر روی اتصالات :

شرکت پویا گستر با  دارا بودن تجهیزات خاص تست  امکان تست غیر مخرب اولتراسونیک  جوش های انجام شده روی کار را  دارا می باشد. 

5_ کنترل و کالیبره کردن تجهیزات به صورت دوره ای تحت نظر آزمایشگاه های مجاز :

از آنجا که کالیبره بودن و صحت عملکرد تجهیزات فورجینگ  دارای اهمیت فوق العاده می باشد.

شرکت پویاگستر به صورت دوره ای تجهیزات مورد استفاده برای اتصال سر به سر(فورجینگ) را مورد تست کالیبراسیون و بررسی دقیق زیر نظر آزمایشگاه ه ای معتبر می نماید که گواهی  های کالیبراسیون مورد اشاره ،  قابل ارائه  به کارفرما می باشد .

ازمایشات جوش سر به سر میلگرد
تست های خمش و کشش فورجینگ

6_ ارائه تجهیزات جایگزین در صورت نیاز :

نظریه اهمیت زمان بندی اجرایی در پروژه های عمرانی و امکان ایجاد مشکلات و خرابی احتمالی تجهیزات فورجینگ، شرکت پویا گستر با دارا بودن تجهیزات پشتیبانی (بکاپ) به  هرچه بهتر شدن انجام پروژه های اجرایی خود کمک می کند.

جک هیدرولیک
جک هیدرولیک
مشعل
مشعل
گیره ی میلگرد
گیره
تجهیزات جوش
تجهیزات جوش سر به سر میلگرد فورجینگ

7_ شرکت مرجع در ارایه تجهیزات ، آموزش و نظارت بر اکیپ های فورجینگ :

شرکت پویاگستر با توجه به سابقه طولانی در زمینه ی جوش سر به سر میلگرد (فورجینگ) ضمن ارتباط با شرکت های معتبر و موسسات معتبر ژاپنی در زمینه این نوع اتصالات (فورجینگ ) ، ضمن ارائه  تجهیزات و خدمات پس از فروش ، آموزش متقاضیان و نظارت بر اکیپ های اجراکننده ، نوعی شرکت مرجع در زمینه ی ارائه این فناوری می باشد.  همچنین پژوهش ها و مقالاتی در خصوص جو ش سر به سر میلگرد (فورجینگ ) توسط این شرکت  انجام گرفته است.